Już 16 milionów Polaków rozliczyło się z podatku, dołącz do nich!

Program PITy 2020

Wideo poradniki


Znajdziesz tu szereg filmów mówiących o tym, jak posługiwać się bezpłatnym Programem PITy 2014, który możesz pobrać z naszej strony.

Nasze wideo poradniki będą dla Ciebie pomocne jeszcze zanim pobierzesz program. Dowiesz się z nich, jak zainstalować aplikację do rocznych zeznań podatkowych za rok 2014 na swoim osobistym komputerze, oraz jak w przejrzysty, intuicyjny sposób z niej korzystać, by łatwo i efektywnie wypełnić dowolną deklarację podatkową na dowolnym druku PIT.

 

Z poszczególnych filmów poświęconych przybliżeniu unikalnego narzędzia, jakim jest Program Pity 2014, uzyskasz mnóstwo użytecznych informacji pomocniczych, na przykład:

  • jak wypełnić najczęściej spotykany typ formularza podatkowego, czyli PIT-37
  • czym jest elastyczny „kreator zeznania” Programu PITy 2014
  • jak posługiwać się funkcją „aktywnych deklaracji” w Programie PITy 2014
  • jak sporządzić zestawienie PIT przez Internet i skorzystać z formy rozliczenia z fiskusem za pośrednictwem e-Deklaracji
  • i wiele innych przydatnych informacji

Każdy film pokazuje wyraźnie różne formularze podatkowe, przez które prowadzi widza lektor, objaśniający czytelnie krok po kroku, jak działa Program, na co zwrócić uwagę i jak w praktyce przebiega wypełnianie dowolnego rodzaju zeznania podatkowego w tym właśnie Programie. Dodajmy, iż Program jest wyposażony we wszystkie aktualne formularze PITy – główne oraz załączniki niezbędne do rozliczenia rozmaitych ulg i odliczeń podatkowych.

Szczególnie osoby, które dotychczas jeszcze nie sporządzały swojego rozliczenia PIT w sposób samodzielny oraz które nie posługiwały się w ubiegłych latach podobnymi programami, będą mogły z naszych wideo poradników przekonać się naocznie, dlaczego Program PITy 2014 jest kompletnym, profesjonalnym i wartościowym narzędziem dla każdego podatnika. Jednocześnie biura rachunkowe również chętnie skorzystają z naszej najnowszej wersji Programu, aby komfortowo i szybko wypełnić deklaracje Pity za rok 2014 dla swoich klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z treścią zgromadzonych tu wideo poradników, czyli filmów, które pokażą intuicyjną i łatwą poprzez to obsługę proponowanego Programu. Sam Program możesz pobrać bezpośrednio z niniejszej witryny, klikając odpowiedni przycisk z napisem „pobierz”.