Już 16 milionów Polaków rozliczyło się z podatku, dołącz do nich!

Program PITy 2020

Instalacja Programu PITy 2015


Dowiedz się, jak pobrać i zainstalować sprawdzony i bezpłatny Program PITy 2014. Film przeprowadzi Cię krok po kroku przez proces instalacji Programu, a następnie pokaże Ci i objaśni, w jakie funkcje wyposażony jest Program oraz jakie informacje i możliwości kryją się w poszczególnych zakładkach.

 

Na przykład klikając w zakładkę „e-Deklaracje”, możemy wysłać swój wypełniony PIT do Urzędu Skarbowego drogą elektroniczną. Jest to bardzo wygodna metoda rozliczenia się z fiskusem. Dzięki zakładce „Zapisz” zapamiętasz i zapiszesz wypełnione wcześniej w Programie dokumenty, czyli swoje PITy. Film opowie Ci po kolei o tym, jak przebiega instalacja Programu oraz w jaki sposób możesz poruszać się po menu Programu.

Program PITy 2014 jest bardzo intuicyjny w obsłudze, posiada czytelny i przyjazny interfejs. Instalacja przebiega szybko i sprawnie – zazwyczaj trwa chwilę, maksymalnie może zająć od kilku do kilkunastu minut. Program możesz pobrać na dowolny komputer, nie musisz spełniać żadnych szczególnych warunków technicznych. Następnie możesz wypełnić w nim dowolny typ deklaracji podatkowej PIT za rok 2014.