Już 16 milionów Polaków rozliczyło się z podatku, dołącz do nich!

Program PITy 2020

e Deklaracja Program PITy


W tym filmie opowiemy Ci, jak możesz przy użyciu naszego bezpłatnego Programu PITy 2015 wydrukować swoją deklarację PIT, aby dostarczyć ją fiskusowi w papierowej, tradycyjnej formie, oraz w jaki sposób możesz skorzystać w Programie z wygodnej opcji e-Deklaracji.

 

E-deklaracje są bardzo poręczną formą na rozliczenie z Urzędem Skarbowym, bo wypełniając Pit w Programie na swoim komputerze, możesz swobodnie nanosić poprawki i nie musisz zużywać do tego celu nowych wydrukowanych formularzy Pit. Sporządzone w Programie zestawienie PIT wysyłasz do urzędu drogą elektroniczną, pamiętając o odebraniu i starannym przechowywaniu UPO (dokładne informacje na ten temat – również w filmie).

Jednak każda forma rozliczeń podatkowych posiada swoje plusy i minusy. Niektórzy z nas wolą rozliczać się fiskusem w tradycyjnej papierowej formie i w ten sposób wypełniać swoje druki PIT. W takim przypadku film wytłumaczy Ci, jak sporządzić zestawienie PIT w tej właśnie formie, używając do tego celu Programu PITy 2015.