Już 16 milionów Polaków rozliczyło się z podatku, dołącz do nich!

Program PITy 2020

Dane podatnika Program PIT


Film pokaże Ci, jak poruszać się w Programie PITy 2014 tuż po tym, kiedy pobierzesz go bezpłatnie i zainstalujesz na swoim komputerze. Z filmu dowiesz się, jak uruchomić Program oraz jak w najprostszy sposób możesz wypełnić deklarację podatkową, zwłaszcza jeśli nie masz doświadczenia w samodzielnym rozliczaniu się z fiskusem.

 

Dzięki “Kreatorowi rozliczenia” osoby będące laikami w dziedzinie podatków i formularzy PIT mogą bez problemu rozliczyć się z Urzędem Skarbowym w sposób w pełni samodzielny. Kreator przeprowadza Was krok po kroku przez proces wypełniania Waszego rozliczenia PIT za rok 2014.

Po kolei podajesz różne informacje na swój temat jako podatnika - zaznaczasz odpowiednie dla Ciebie opcje. Czy chcesz rozliczyć swój PIT indywidualnie, czy razem z małżonkiem, czy też jako osoba samotnie wychowująca dziecko? Wybierasz odpowiedni dla Ciebie wariant i klikasz “Dalej”. W ten sposób krok po kroku sporządzasz kompletne rozliczenie PIT. W razie potrzeby możesz rozwinąć w Programie w dokładniejsze informacje prawne związane z danym typem rozliczenia, zajrzeć do konkretnych przepisów… Ten film pokaże Ci i wyjaśni, jak to zrobić.