Już 16 milionów Polaków rozliczyło się z podatku, dołącz do nich!

Program PITy 2020

Aktywna deklaracja


Z filmu dowiesz się, jak wypełnić swój PIT za rok 2013, korzystając z bezpłatnego Programu PITy 2013, klikając opcję „aktywne deklaracje”.

 

Jest to nieco trudniejszy sposób na rozliczenie podatkowe PIT, na pewno prostszym sposobem (szczególnie dla osób bez doświadczenia w samodzielnym wypełnianiu zestawień pity dla fiskusa) będzie skorzystanie z elastycznego kreatora zeznania, ale przyjrzyjmy się wspólnie również aktywnym deklaracjom...

Program Pity 2013, mimo że bezpłatny, jest w pełni profesjonalnym narzędziem do sporządzania zestawień podatkowych Pity za rok 2013. Mogą skorzystać z niego nie tylko laicy w dziedzinie ordynacji podatkowej i przepisów, ale również biura rachunkowe i księgowe. Dlatego też każdy, kto wie, na jakim druku PIT potrzebuje się rozliczyć i nie potrzebuje wsparcia w postaci kreatora zeznania, może skorzystać z funkcji aktywnych deklaracji.

Film pokaże Ci krok po kroku, jak sporządzić zestawienie w formie aktywnych deklaracji w Programie PITy 2013, który możesz pobrać i zainstalować bezpłatnie na swoim komputerze, pobierając go z naszej strony. Zapraszamy do zapoznania się z treścią tego, jak i pozostałych z naszych filmów, które w poręczny, przejrzysty sposób – szczegółowo wyjaśniają, jak działa Program PITy 2013.